O nás

Naše společnost je jedním ze čtyř největších distributorů termokamer a přístrojů pro noční vidění na českém a slovenském trhu. THERMVISIA byla založena počátkem roku 2017 v Praze experty na tuto specifickou oblast.

Naši investoři a spolupracovníci mají mnohaleté zkušenosti se značkami jako Pulsar, ATN, Guide, DALI, Bestguarder, Xsight, Flir, NiteSite a Yukon. Jsme výhradními distributory přístrojů PARD, DALI-TECH a Bestguarder a distributory zařízení HIKVISION pro Českou republiku a Slovensko.

Vysvětlení klíčových vlastností každého produktu zákazníkovi na místě nákupu je stejně důležité jako její odprezentování v médiích. Na propagaci našich přístrojů spolupracujeme s nejlepšími národními loveckými časopisy, provádíme také kampaně PPC a kampaně na sociálních sítích. Spolupracujeme také s tzv. influencery, dodáváme tištěný promo materiál a účastníme se výstav a veletrhů. Díky spolupráci s nejsilnějšími loveckými a bezpečnostními prodejnami pokrývá naše distribuční síť všechny regiony Česka a Slovenska.

Prodej podporujeme také na našem oficiálním e-shopu.

Termovize Dali

Od počátku roku 2017 jsme exkluzivním distributorem termokamer DALI pro český a slovenský trh.

PARD

THERMVISIA je výhradním distributorem nočních vidění značek Bestguarder a PARD.

HIKVISION

Jsme partnerem největší světové bezpečnostní společnosti HIKVISION.

DALI logo
Bestguarder logo
HIKMICRO logo
PARD logo

Služby

Prague

Silná dlouhotrvající
spolupráce

THERMVISIA spolupracuje s více než 125 obchodními partnery - obchody v Česku a na Slovensku. Naši obchodní partneři jsou klíčoví při prezentaci hodnoty značky a uspokojení potřeb zákazníka.

Storage

Produkty na skladě
 

Profesionalitu deklarujeme i stovkami výrobků na našem skladě v Praze. Díky našemu logistickému systému se 95% zakázek dostane k zákazníkovi do 24 hodin po provedení objednávky.

Customer Service

Servisní středisko
a zákaznická podpora

Naše společnost vlastní servisní centrum pro většinu dovážených výrobků.
Výběr správného produktu pro zákazníka je klíčem k jeho spokojenosti. To je důvod, proč každý z našich B2B zákazníků dostává školení s klíčovými fakty o našich produktech. Kvalitní prodejní a poprodejní podpora je jedním z bodů, na který jsme silně zaměřeni.

Reference

Czech police forces

Policie České republiky

Dodání ručních termokamer pro hlídky
Czech police forces

Policie České republiky

Dodání ručních termokamer pro hlídky

Czech Republic Fishing guard

Česká rybářská stráž

Dodávka ručních nočních vidění pro hlídkovací obvody

Czech Municipal Police

Městská policie

Dodání nočních vidění pro hlídky

Výstavy a veletrhy

Naše společnost se pravidelně účastní největších loveckých výstav v České republice a na Slovensku. Na každé výstavě si zákazníci mohou vyzkoušet naše stálé produkty i novinky. Během testování jim náš kvalifikovaný personál pomáhá a vysvětluje klíčové vlastnosti každého výrobku.

Kontakt

Sídlo společnosti:

Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5
Česká republika

info@thermvisia.com

+420 774 108 871